Seo

Android Cihazlarda Kullanabileceğiniz Seo Uygulamaları

Web sitelerinin trafiklerinin artırılması için seo çalışmaları yapılmaktadır. Bilgisayar uygulamaları için yapılan çalışmalar, mobil uygulamalar içinde geliştirilmeye başlanmıştır. Android işletim sistemli mobil cihazlar üzerinden internet erişimi yapıldığı için android cihazlarda kullanabileceğiniz seo uygulamaları geliştirilmiştir. İnternet verilerinin analiz edilmesi, kısıtlamaların ve sıralamaların takibi gibi tüm işlemler kolaylıkla yapılabilmektedir. Mobil cihazlarda kullanılan çeşitli seo uygulamalarının bazıları mobil mağazadan ücretsiz indirilirken bazıları ücretli olarak indirilmektedir.

Seo Uygulamaları

İnternet trafiğinin artırılması, daha fazla kişinin siteye rahat ulaşımını sağlamakta ve site üzerinden reklam işlemleri yapılabilmektedir. Android cihazlarda kullanılabilecek seo uygulamalarından bazıları şunlardır.

  • Google analytics,
  • Seo serp mojo,
  • Seo süite,
  • Searcmetrics,
  • Feedly,

Bu uygulamalar ile site içi ve site dışı seo işlemlerini yapabilirsiniz. Uygulamalar, arama motoru sıralamalarının takibi, hedef ekleme, hesap erişim izinleri ayarlamaları, kısıtlamaların yönetimi gibi işlemleri yapmanızı kolaylaştıracaktır.

Sitelerin Trafik Verilerinin Takip Edilmesi

Mobil cihazlarda kullanılabilecek seo uygulamalarını android play store üzerinden indirebiliyorsunuz. Google analytics seo uygulaması android cihazlardan sonra ios cihazlarda da kullanılmaya başlamıştır.

Bu uygulama kullanılmaya başlandığında, web sitelerinin mobil sürümleri üzerinde hesap erişim incelemeleri, erişim izinlerinin değiştirilmesi, hedef ekleme, anlık trafik izmir rus escort verilerinin takibi yapılabilecektir. Web sitesine yapılan ziyaretlerin dağılım tablosunun gösterilmesini sağlayarak, içerikleri yönetim kolaylaşmaktadır.

Sıralamaların Takibi

Android cihazlarda kullanılan seo uygulamalarından seo serp mojo uygulaması ile arama motorlarında oluşan sıralamalar takip edilebilmektedir.

Bu uygulama ile web sitenizin arama motorlarındaki yerini belirleyebilirsiniz. Tüm arama motorlarında sınırsız sorgulama yapılabilmekte ve sonuçlar çıktı alınabilmektedir. Ücretsiz olarak indirilebilen uygulama ile web sitesi analizleri yapılabilmektedir.

Site İçi ve Site Dışı Seo

Mobil erişimler üzerinde seo çalışmalarını site içi ve site dışı olarak iki bölümde yapabilirsiniz. Play store mağazasından ücretli indireceğiniz, seo süite uygulaması ile basit analizler yapabilirsiniz.

Android cihazlar üzerinde yeni seo yapacaklar için önerilen bir uygulamadır ve kullanımı kolaydır. Bazı uygulamalar, seo sistemlerinde kısıtlamalar oluşturabilmektedir.

Searchmetrics seo uygulaması ile sosyal paylaşım ve adwords istatistik verilerine ulaşılabilmektedir. Uygulama üzerinden istenilen web sitesinin sıralaması takip edilebilmektedir.

Etiketler
Daha fazla göster

Asya Sonerler

2016 yılından beridir blogluyor.. Sosyal medya bağımlısı. Seo, Dijital Pazarlama ve Sosyal medya kategorilerinde araştırmalar yapıyor. Paylaşmayı çok seviyor ve tam bir Youtubekolik!

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

AdBlocker kullanıyorsunuz :(

Lütfen AdfBlocker'ı kapatıp Webtilkisi'ni desteklemeyi tercih edin..