Blog

Blogcuların Sıklıkla Sordukları Sorular Nelerdir?

Google üzerinden para kazanma ve yeni hobiler edinmenin en yaygın olanı, blog açmadır. Yen blog açanlar ve blog açmayı planlayan kişiler, emeğine geri dönüş almak için neler yapmaları gerektiğini merak etmektedir.

Blogcuların Sıklıkla Sordukları Sorular

Blog sahipleri, nasıl başarılı olacaklarını, hobi olarak başladıkları bu işte para kazanıp kazanamayacaklarını merak etmektedir. Birçok blog sahibi de bu tip soruların cevaplarını merak etmektedir.

Blog Açarak Başarı Elde Etme

Blog açan ve blog açmayı planlayan kişiler, bu işte nasıl başarı elde edeceklerini merak etmektedir. Blog açarak başarı elde etmek için, düzenli bir plana göre blog yazısı yazmak oldukça önemlidir. Takipçilerin sizi rahatlıkla takip etmesi için belli aralıklarla blog yazısı eklemeye özen göstermelisiniz.
Blog açan kişiler, takipçi sayısını artırmak için güncel konuları ve hedef kitlelerinin ilgilendikleri konuları ele almaya özen göstermelidir.

Blog Açarak Para Kazanma

Bloglar ile para kazanma (bknz)

Google üzerinden para kazanma yöntemleri, evden para kazanma yöntemleri herkes tarafından merak edilmektedir. Blog yazarak para kazanma en sık aratılan evden para kazanma yöntemleri arasında yer almaktadır.
Blogtan para kazanmak için belirli bir takipçi sayısına sahip olmak, Advense hesabı kullanmanız gerekmektedir.

Blog Trafiğini Artırmak İçin Yapılması Gerekenler

Bir blog sahibi iseniz veya blog açmayı planlıyorsanız, sosyal medya ağlarını etkin kullanmaya özen göstermelisiniz. Hazırladığınız blog yazılarından haberdar etmek ve takipçilerinizle iletişime geçebilmek için sosyal medya hesapları açın. Düzenli olarak blogunuz hakkında paylaşımlar yapın. Yakın çevrenize de blogunuzdan söz etmeyi unutmayın.
Diğer blog yazarlarını takip edin ve yorum ekleyin. Kendinizi gösterebilmek ve daha fazla takipçiye ulaşmak için konuk yazar kabul eden bloglara konuk yazar olarak blog yazıları hazırlayın. Forumlara blogunuzu tanıttığınızda da birçok kişi blogunuzu ziyaret edecektir.

Etiketler
Daha fazla göster

Tufan Kürşat

Yazar Tufan Kürşat 1978 Lefkoşa doğumlu, 1997 yılından beridir web çalışmaları yapıyor ve sayısız projenin içinde yer aldı. Şu an ise web executive rolünde çalışmalarına devam etmektedir.

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

AdBlocker kullanıyorsunuz :(

Lütfen AdfBlocker'ı kapatıp Webtilkisi'ni desteklemeyi tercih edin..