Facebook

Facebook Sayfanızın Üye Sayısını Arttırmak

Facebook’ta bir sayfa açtıysanız ve Facebook sayfanızın üye sayısını arttırmak istiyorsanız, yapmanız gereken şeylerden ilki düzenli paylaşım yapmaktır. Düzenli paylaşım yapan Facebook sayfaları eninde sonunda gelişim gösterecektir.

Her gün, günde dört beş tane olacak şekilde, herkesin hoşuna gidecek paylaşımlar yaparsanız, bu paylaşımlar kısa zaman sonra ilgili kişilere ulaşacaktır.

Burada biraz sabırlı davranmanız gerekir. Facebook üye sayısını arttırmanın diğer yollarının başında arkadaş daveti gelir. Arkadaşlarınızı yeni sayfanıza davet ederek etkileşim sayısını arttırabilirsiniz.

Tanıdıklarınızı etkiletmek ve fake hesaplarla sayfaya davet yapmak da yine üye sayısını arttırmanın etkili yollarındandır.

Facebook Reklamlarını Kullanabilirsiniz

Facebook sayfasının üyesini arttırmak Facebook’un sayfalara özel düzenlediği reklam fırsatlarını kullanabilirsiniz. Facebook reklamları sayfa sayısını arttırmanın en etkili yöntemidir çünkü Facebook, özel reklam fırsatları ile sayfaların kolay bir şekilde yükselmesine olanak sağlar.

Başka sayfalarla link takası yapmak, sayfanız ile aynı konuda yayın yapan Facebook sayfalarına sayfanızı kullanarak yorum yapmak, sitenize beğen butonu eklemek ve Addmefast kullanmak Facebook sayfanızın üye sayısını arttıran diğer yöntemlerdir.

Bu yöntemler dışında bilmeniz gereken en önemli şey, kaliteli içeriklerin bir gün mutlaka muhatabına ulaşacağıdır. Bu nedenle her surette sayfanızda kaliteli paylaşımlar yapmaya dikkat etmeniz gerekiyor.

Eğer kaliteli paylaşımlarda bulunmazsanız, hangi yöntemi kullanırsanız kullanın, internet siteniz yeteri kadar ilgi göremeyecek ve beğeni alamayacaktır.

Etiketler
Daha fazla göster

Tufan Kürşat

Yazar Tufan Kürşat 1978 Lefkoşa doğumlu, 1997 yılından beridir web çalışmaları yapıyor ve sayısız projenin içinde yer aldı. Şu an ise web executive rolünde çalışmalarına devam etmektedir.

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

AdBlocker kullanıyorsunuz :(

Lütfen AdfBlocker'ı kapatıp Webtilkisi'ni desteklemeyi tercih edin..