Seo

SEO Çalışması Nasıl Yapılır?

SEO, çok sık duyduğumuz bir kelime olmaya başladı. Teknolojinin gelişmesi ve arama motorlarının kendini güncellemesiyle ortaya çıkan SEO, Searching Engine Optimization kelimelerinin baş harflerinden oluşmaktadır. Bu da arama motoru uyumluluğu anlamına gelmektedir. İnsanlara anlatmak istediğiniz konunun altında yatan ve direkt sizlerin sitesine yönlendirilmesini sağlayan kelimeleri bularak sizlere hizmet vermekteyiz. Peki, SEO Çalışması Nasıl Yapılır?

Sitenizin Seo Uyumlu Olmasının Faydaları

Siteniz SEO uyumlu hale getirilmesi, bilmeyen kişiler tarafından çok uzun sürede gerçekleştirilebilir. Bizler hızlı ve kesin sonuç odaklı çalışmalarımızla sizlerin yanınızdayız. Seo odaklı web sitelerinin işletmeye faydaları:

  • Her zaman müşterinin karşısına çıkabilme potansiyeli,
  • İçerik ve aranan kelimenin eşleştirilerek sayfanın bulunma oranının yükseltilmesi,
  • Site içi linkleme ve backlinklerden faydalanarak, sitenizin sağlıklı çalışmasını sağlaması,
  • Pastadan büyük dilimi almak olarak sayılabilir.

Binlerce hatta on binlerce site arasından, müşterileriniz niye sizlerin web sitesini tercih etmeli? Google ve yandex gibi arama motorlarında siz hangi işletmelere güveniyorsunuz? Tabi ki ilk sayfada çıkanlara. Bizler de bu hizmetimiz sayesinde, sizlerin Google üzerindeki yerinizi yükselterek, üst sıralara çıkartıyoruz.

Kullanıcılarınız İçin Yönlendirici Olmak

Daha önce de belirttiğimiz gibi ilk sayfada çıkan web siteleri, kullanıcıların güvenlerini daha çok kazanmaktadır. Bunun nedeni, ilk sayfada çıkıyorsa, çok fazla tıklanıyordur mantığından gelmektedir. Aslında çok fazla tıklanma ve ilk sayfa arasında çıkma arasında bağlantı olsa da, sitelerin seo uyumlu olmaması, onların keşfedilmemesini de doğurmaktadır. Bu yüzden bir kelime arattığınızda, ilk sayfada çıkabilmesi için web sitelerinin içine anahtar kelime uyumlu yazılar yerleştirilmelidir.

Görselle Destekleme

Görsel, fotoğraf ve videolar tamamen beynimizin görme merkezine hitap etmektedir. İnsanlar genellikle gördükleri bir şeyin etkisinde kalır ve bunun üzerinde farkında olmadan düşünür. Kelimelerle eşleştirdiğimiz görselleriniz, insanların karşısına çıkarak onları hizmetinizi araştırmaya ve web sitenize gelmelerine kadar çekecektir.

Dış Seo Çalışmaları

Dış seo denildiğinde akla direkt site dışıyla ilgili konumlar gelmelidir. Bilgi forumları, web sitelerinde işletmenizin reklamının yapılması, önerilenlerde çıkması, sitenize harika bir trafik getirecektir. Sitenizin seo uyumlu olması sizlere, hem takipçi hem de satın alma odaklı düşünen müşteri kazandıracaktır. Seo çalışması nasıl yapılır? En verimli hale nasıl getirilir? Sorularına sahip müşterilerimize yardım ederek, onları kaliteli web sayfaları üretiyoruz.

Etiketler
Daha fazla göster

Asya Sonerler

2016 yılından beridir blogluyor.. Sosyal medya bağımlısı. Seo, Dijital Pazarlama ve Sosyal medya kategorilerinde araştırmalar yapıyor. Paylaşmayı çok seviyor ve tam bir Youtubekolik!

Benzer yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

AdBlocker kullanıyorsunuz :(

Lütfen AdfBlocker'ı kapatıp Webtilkisi'ni desteklemeyi tercih edin..