Hakkımızda

Kısa Açıklama

Webtilkisi.Com 2 haziran 2018 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Genelleştirilmiş web konsept blog yapısı ile, webmaster, blogcu, dijital pazarlamacı ve sosyal medya sahalarında çalışmalar yapan ve/veya ilgi duyan kullanıcılara hizmet etme amacı güder.

Vizyonumuz

Türk web dünyasında, web ile ilgili kâr odaklı veya gönüllü olarak çalışma yapmayı planlayan veya yapmakta olan kişilerin öncelikli başvuru kaynaklarından birisi olmaktır.

Misyonumuz

Spesifik vizyonumuz ışığında, misyonumuz; olabildiğince analitik yaklaşımlar ile hedef kitlemize muhtelif araçlar, bilgiler ve optimal çözümler sunarak, hedeflerine ulaşmalarını hızlandırmaktır.

Sloganımız

Sloganımız olan “bilginin en kurnaz yolu” bizim misyonumuzu tarif eden ve destekleyen “özel bir söylemdir”. Markalaşma çalışmalarımızı destekler nitelikte olan bu sloganın anlam ve mahiyeti şöyledir: “Bilgi yüzeysel olabilir fakat biz bilgiden en optimal sonucu çıkarabilmeniz için, tecrübelerimize dayalı daha derin bir bakış açısını size sunarız”. Sloganımızın altında yatan anlam budur.

 

 

 

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

AdBlocker kullanıyorsunuz :(

Lütfen AdfBlocker'ı kapatıp Webtilkisi'ni desteklemeyi tercih edin..