Yazarımız Olun

Webtilkisi.com yazarı olmak istermiydiniz?

Bilgi, birikim ve kendinize has uslubunuz ile Webtilkisi bünyesinde yazarlık yapmak istiyorsanız sayfanın en altında ki sorulara eksiksiz yanıtlarınızı bize e-posta yoluyla [email protected] adresine gönderin.

Webtilkisi’ne nasıl katkıda bulunmayı düşündüğünüzü, varsa daha önceki tecrübelerinizi bizimle paylaşın. Değerlendirme sonunda size müspet veya menfi mutlaka geri dönüş yapılacaktır.

Webtilkisi Yazarlığı Avantaj ve Konsepti


Makro konsepti web köklü bilgi paylaşımları olan Webtilkisi.com; Türkçe web sektöründe blog ara yüzü ile kompleks ve kaliteli bilgi paylaşımında bulunma gayesi ile kurulmuştur. Uzun vadede spesifik ve kalıcı yapısal hedeflerimiz bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi ise “konsorsiyum web” projesidir. Bu proje kapsamında yapılan içerik paylaşımlarının farklı kalemlerden çıkması birinci derece prensibimizdir. Bu bağlamda Webtilkisi.com’da yazar olmanın getireceği bir takım avantaj ve sorumluluklar bulunmaktadır.

Aşağıda maddesel olarak Webtilkisi.com bünyesinde yazarlık yapacak olan kişiler için oluşturulacak prosedür ve yazarların istifade edebileceği bir takım avantajlar listelenmiştir;

1- Webtilkisi yazarlık başvurusu incelenip kabul edilmiş kişi, Webtilkisi yazarı sıfatıyla kendi ismine mahsus yazı yazabilme yetkisine sahip profil kimliği sistem üzerinden oluşturulup kendisine e-posta yolu ile iletilir. Bu profil kimliği ile Webtilkisi.com’da yazılarını yazmaya ve yayınlamaya başlayabilir.
2- Webtilkisi yazarına mahsus [email protected] formatında e-posta hesabı oluşturulur ve kendisine bu e-posta’ya erişebilmesi için gerekli olan bilgiler gönderilir.
3- Webtilkisi yazarı; site üzerinde “Hakkımızda” sayfasında bulunacak kendi profil sayfasında 1 adet kendi linkini (dofollow) paylaşma ve sabit tutma hakkına sahip olur. Buna karşılık belirttiği link’teki site veya blog üzerinde Webtilkisi tarafından kendisine verilecek olan küçük Webtilkisi logo/banner’ini paylaşmalıdır.
4- Webtilkisi yazarı kendi yayınladığı yazılarını paylaşıp tanıtabilmesi için Webtilkisi sosyal medya hesapları üzerinde kendisine gerekli yetkilendirme sağlanır. Bu sayede kendi yazılarını Webtilkisi.com’un kendi kemik kitlesine ulaştırma şansına sahip olur.
5- Webtilkisi yazarı yayınlayacağı içerik konusunda “Webtilkisi kalite standartlarına bağlı kalmak şartı ile” istediği kadar içerik paylaşmakta serbesttir.

Tüm Webtilkisi editörleri sağladıkları içeriklerde Webtilkisi kalite standartlarına uymak zorundadır. Bu kalite standartları hakkında bilgi almak için; iletisim sayfamızdan bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

  • Adınız – Soyadınız
  • E-postanız
  • Doğum Tarihiniz
  • Cinsiyetiniz
  • Varsa web site url’niz
  • Tarafınızdan yazılmış örnek bir makale
  • Neden yazarımız olmak istediğinize dair açıklamanız

[email protected]

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

AdBlocker kullanıyorsunuz :(

Lütfen AdfBlocker'ı kapatıp Webtilkisi'ni desteklemeyi tercih edin..